Kropek2011 w pigułce

Opublikowano 09 lutego 2017 o 17:16

Prawie po rocznej nieobecności zacznę od charakteryzacji najmłodszego członka rodziny czyli Kropka2011.

 

Ostatni raz jak tu byłam to Kropek2011 był młodszy prawie o rok i przez ten czas zmienił się on i fizycznie jak i umysłowo! 🙂 Fizycznie to wiadomo, dzieci rosną, tyją, chudną lub ani nie chudną, ani nie tyją jak Kropek2011. Z prostego powodu, bo prawie w ogóle nie je. Nie wiem jak to się dzieję, że on w ogóle żyje, rośnie do góry i mózg mu potrafi się rozwijać pozytywnie!

No cóż być może jest on tworem, być może jego kod genetyczny został zmieniony, być może jego komórki musiały przejść natychmiastową ewolucję by przetrwać. W każdym razie Kropek żyje, ma się dobrze i w tym miejscu go pochwalę. Chłopina jak nie miał czasu na rozwój intelektualny (tak mi się tylko zdawało), to teraz na każdym kroku nas zagina. Jego umysł w odróżnieniu od mojego i Bąbla2006 przejawia skłonności do nauk ścisłych (cieszę się ogromnie!) i inżynieryjnych (po PanuCyferce).

 

 

Kropek2011 w pigułce 

Co jakiś czas zaskakuje mnie swoimi przemyśleniami natury egzystencjalnej, ale to chyba przychodzi taki czas gdy mały człowiek zdaje sobie sprawę, że jest człowiekiem, że żyje i kiedyś umrze. To takie zderzenie z rzeczywistością…..

Co jakiś czas wyprowadza nas z równowagi, ale to też normalka. Do tego jesteśmy przyzwyczajeni. Zresztą każdy chłopiec powinien w sobie mieć kawałek, kawałeczek, ociupinkę łobuza, by nie być kiedyż życiową ciapą 😀

No cóż Kropek2011 zaskakuje w sumie na każdym kroku. W minione wakacje nauczył się jeździć na rowerze dosłownie i nie żartuję w 30 sekund. Mam świadków i nagranie jakby co! Myślę, że będzie o tym post, bo to było niewiarygodne! 😀 Kropek2011 lubi projektować, budować i wymyślać różne rzeczy, a następnie je urzeczywistniać. Mówiłam? Inżynier?!

Kropek2011 również przejawia zdolności artystyczne (ale to wiadomo…. zasługa genów z jednej i drugiej strony) i ma parcie na szkło jak Bąbel2006 (ok! ja też lubię scenę 😉 ). On naprawdę lubi występować! Jak śpiewanie to tylko w pierwszym rzędzie, a duma jaka wtedy go rozpiera, że ho ho!

Kropek2011 w minionym miesiącu stracił dwie dolne jedynki, ale nie żeby przez nieuwagę, czy żeby tak specjalnie, one same wypadły. Stałe jedynki się pchały, no to i wypychały przeszkadzające mleczaki.

Co jeszcze by można o Kropku2011? No fajny z niego dzieciak. Kurde naprawdę fajny mi, oj! znaczy nam wyszedł! 🙂

 Zostaw Komentarz

:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pojawiam się i znikam

Hmmmm ale dawno mnie tu nie było!!!! A no nie było...... Namyśl przyszedł mi tekst piosenki "Pojawiam się i znikam"........

Zamknij